Kontakt

tel: (034) 328 91 94

bajpax@poczta.onet.pl

 

Szanowni Państwo
Zakład BAJPAX istnieje w branży metalowo-elektrotechniczej od 01.10.1991 roku, jako producent silników elektrycznych oraz specjalistycznych maszyn produkcyjnych dla przemysłu.
Od 1995 roku zakład posiada uprawnienia do produkcji dźwigów dla osób niepełnosprawnych nr UD-04-11-W na podstawie warunków technicznych zatwierdzonych w Urzędzie Dozoru Technicznego w Warszawie. Posiadamy również certyfikat wydany przez Jednostkę Notyfikowaną UDT-CERT Nr 1433.
 
Obecnie Zakład Metalowo-Elektrotechniczny BAJPAX zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie projektowania, produkcji, dostawy oraz montażu, a także serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego dźwigów i urządzeń do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich, oraz podnośników łazienkowych w wersji przyściennej lub wolnostojącej.
 
W naszych urządzeniach są stosowane najnowsze rozwiązania techniczne sprzyjające użytkownikom oraz nadążające za wymogami rynku. Stosujemy podzespoły najlepszych firm krajowych korzystających z najnowszych rozwiązań
w branży dźwigowej. Dzięki temu nasze windy mają zapewniony łatwy dostęp do części zamiennych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania serwisowanych urządzeń. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
 

 Z poważaniem:
 Jerzy Burzyński
 Właściciel zakładu